ART / Lithographs / Litograph 7528647
nr 752 8647
LITOGRAPH (F)
Sjögren, 14/230, subject size: 29x39,
Sjögren, 14/230, motivets mått: 29x39
SEK 100
Monday April 9 2012
at 17:58:16
9/4 13:40:05